środa, 25 marca 2020

Otwarcie bloga dla dyrektorów

Szanowni Państwo Dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek! Witam Państwa na moim blogu, który zacznę prowadzić od 25 marca 2020 r. Tworzenie bloga będzie inną formą współpracy z Państwem w ramach samodoskonalenia zawodowego.

Wydarzenia ostatnich tygodni oraz nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 493) wymagają od dyrektorów i nauczycieli podejmowania innych działań w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Postaram się podpowiedzieć Państwu pewne rozwiązania praktyczne, które mam nadzieję wykorzystacie w swojej pracy.